Опції зарахування

Глобалізації світової економіки, посилення зовнішніх інтеграційних процесів, широкомасштабне співробітництво України з міжнародними структурами та інституціями, спрямованість зовнішньополітичного курсу на інтеграцію до структур ЄС, а також значний рівень розвитку торговельно-економічних відносин України з країнами світу та ЄС зумовлюють необхідність вивчення дисципліни «Міжнародне економічне право».

 У процесі міжнародного економічного співробітництва між державами, міжнародними організаціями та іншими учасниками виникають, змінюються (або припиняються) певні відносини, які потребують відповідного урегулювання, упорядкування. Інструментом цього, як відомо, є правові норми, система яких і становить міжнародне економічне право – самостійну галузь міжнародного публічного права. Отже, міжнародне економічне право є основним нормативним регулятором відносин, які виникають у сфері міжнародного економічного співробітництва. Тому знання змісту міжнародного економічного права, його основних принципів та норм, вміння їх правильно тлумачити та застосовувати в умовах демократизації української держави та інтеграції її економіки до світових та європейських структур є необхідною умовою правомірної та ефективної діяльності державних органів, установ, організацій та підприємств і їх посадових осіб.

Мета навчальної дисципліни: формування теоретичних знань щодо основних механізмів і форм регулювання міждержавних економічних відносин, міжнародних економічних інтеграційних процесів, з’ясування необхідності вступу України до міжнародних економічних організацій та інтеграційних об’єднань.

Самореєстрація (Студент)
Самореєстрація (Студент)