Опції зарахування

Аннотація

Інформатизація всіх сфер суспільного життя і розвиток комп'ютерних інформаційних технологій привели до широкого поширення електронних видань, включаючи мультимедійні і документи мережі Інтернет. Електронні публікації не лише успішно конкурують з традиційними,  але і дозволяють реалізувати цілу низку нових можливостей, таких, як електронні засоби масової інформації, електронна реклама і комерція. Виникла реальна потреба у фахівцях, здатних  адаптуватися до цих процесів, які вміють вибирати і використовувати для видавництва найбільш ефективну технологію. Навчальна дисципліна "Основи проектування Web-ресурсів" належить до професіонального  циклу обов'язкових навчальних дисциплін. Вона забезпечує підготовку фахівця з набуття вмінь  створення документів для мережі Інтернет та розміщення їх у мережі. В рамках дисципліни будуть розглянуті сучасні технологи Web-дизайну, засоби створення сайтів та їх розміщення в мережі Інтернет. Вивчення цієї дисципліни дасть можливість студенту:  планувати роботу по створенню ресурсів для мережі Інтернет;  обґрунтовувано обирати технологічні засоби створення ресурсів для мережі Інтернет;  самостійно розробляти та змінювати Web-сторінки та Web-сайти;  розміщувати створені документі у мережі Інтернет. Мета навчальної дисципліни: формування системи теоретичних знань про технологічні  компоненти сервісу їх місце серед інших комп’ютерних технологій і комплекс умінь зі  створення документів для сервісу, їх розміщення в мережі Інтернет та аналізу функціонування.Навчальна дисципліна "Основи проектування Web-ресурсів" належить до професіонального  циклу обов'язкових навчальних дисциплін. Вона забезпечує підготовку фахівця з набуття вмінь  створення документів для мережі Інтернет та розміщення їх у мережі. В рамках дисципліни будуть розглянуті сучасні технологи Web-дизайну, засоби створення  сайтів та їх розміщення в мережі Інтернет. Вивчення цієї дисципліни дасть можливість студенту:  планувати роботу по створенню ресурсів для мережі Інтернет;  обґрунтовувано обирати технологічні засоби створення ресурсів для мережі Інтернет;  самостійно розробляти та змінювати Web-сторінки та Web-сайти;  розміщувати створені документі у мережі Інтернет. Мета навчальної дисципліни: формування системи теоретичних знань про технологічні  компоненти сервісу їх місце серед інших комп’ютерних технологій і комплекс умінь зі  створення документів для сервісу, їх розміщення в мережі Інтернет та аналізу функціонування.

Інформатизація всіх сфер суспільного життя і розвиток комп' терних інформаційних технологій привели до широкого поширення електронних видань, вкл ча чи мультимедійні і документи мережі Інтернет. Електронні публікації не лише успішно конкуру ть з традиційними, але і дозволя ть реалізувати цілу низку нових можливостей, таких, як електронні засоби масової інформації, електронна реклама і комерція. Виникла реальна потреба у фахівцях, здатних адаптуватися до цих процесів, які вмі ть вибирати і використовувати для видавництва найбільш ефективну технологій .

Навчальна дисципліна "Основи проектування WEB-видань" належить до професіонального циклу обов'язкових навчальних дисциплін. Вона забезпечує підготовку фахівця з набуття вмінь створення документів для мережі Інтернет та розміщення їх у мережі.

Отримані в ході вивчення навчальної дисципліни знання та вміння необхідні не тільки тим, хто створюватиме WEB-сайти самостійно, але і тим, хто для виконання цих робіт вважає за краще звернутися до професіоналів. Знання предмета стане для них запорукою ефективної й якісної взаємодії з розробником.

В рамках дисципліни будуть розглянуті сучасні технологи WEB-дизайну, засоби створення сайтів та їх розміщення в мережі Інтернет.

Вивчення цієї дисципліни дасть можливість студенту:

  • планувати роботу по створенн ресурсів для мережі Інтернет;
  • обґрунтовувано обирати технологічні засоби створення ресурсів для мережі Інтернет; 
  • самостійно розробляти та змін вати  WEB-сторінки та WWW-сайти;
  • розміщувати створені документі у мережі Інтернет.

Мета навчальної дисципліни: формування системи теоретичних знань про технологічні компоненти сервісу WWW

Завданнями вивчення навчальної дисципліни є: 

  • оволодіння основними поняттями веб-технологій;  
  • ознайомлення з сучасними програмними засобами створення веб-документів;  
  • освоєння інструментальних програмних та технологічних рішень, які використовуються при створенні гіпертекстових видань; 
  •  набуття практичних навичок по розробці веб-сторінок та веб-сайтів.

Об'єктом навчальної дисципліни є процеси створення документів для сервісу WWW. 

Предметом навчальної дисципліни є документи та технологічні засоби сервісу WWW.


Гості не можуть отримати доступ до цього курсу. Будь ласка, увійдіть.