Опції зарахування

Навчальна дисципліна «Інформаційні системи в бізнесі та управлінні» складена є вибірковою навчальною дисципліною та вивчається згідно з навчальним планом підготовки студентів за спеціальністю 126 "Інформаційні системи та технології" першого (бакалаврського) рівня усіх форм навчання. Програму навчальної дисципліни розроблено у відповідності до вимог галузевого стандарту вищої освіти на базі освітньо-професійної програми підготовки бакалавра.

Предметом вивчення навчальної дисципліни є сучасні програмні засоби опрацювання інформаційних потоків на підприємствах малого бізнесу та їх застосування в управління підприємством.

Мета викладання навчальної дисципліни: формування системи теоретичних знань і придбання практичних умінь і навичок з питань створення, проектування й організації автоматизованих інформаційних систем для управління підприємствами та організаціями, в тому числі банківськими установами з використанням сучасних комп’ютерних, телекомунікаційних засобів і розвинених інструментальних засобів.

Основні завдання вивчення дисципліни. Набуття знань, умінь та навичок (компетентностей) на рівні новітніх досягнень щодо інформаційних технологій для планування та реалізації виробничої програми, прийняття управлінських рішень, відповідно до кваліфікації фахівець з інформаційних технологій. Зокрема, розвивати: здатність оцінювати та забезпечувати якість виконуваних робіт; здатність до аналізу та функціонального моделювання бізнес процесів, побудови та практичного застосування функціональних моделей організаційно-економічних і виробничо-технічних систем, методів оцінювання ризиків проектування ІС, синтезу складних систем на засадах використання її комп’ютерної моделі. Ознайомити студентів з інформаційними системами та технологіями обробки і аналізу економічних даних. Вивчення теорії економічної інформації, структури та етапи побудови інформаційних систем і технологій, набуття навичок і вмінь розробляти, аналізувати та адаптувати інформаційні системи, програмні продукти, інформаційні засоби технології.

Вивчення матеріалів забезпечить тим, хто навчається, отримання таких професійних компетенцій як:  здатність застосовувати комп’ютерні технології та програмне забезпечення з обробки даних для вирішення економічних завдань, аналізу інформації та підготовки аналітичних звітів;  вміння виконувати міждисциплінарний аналіз соціально-економічних явищ і проблем в одній або декількох професійних сферах з врахуванням ризиків та можливих соціально-економічних наслідків;  здатність управляти та користуватися сучасними інформаційнокомунікаційними системами та технологіями (у тому числі такими, що базуються на використанні Інтернету); здатність формувати нові конкурентоспроможні ідеї й реалізовувати їх у проектах (стартапах);  вміння на практиці застосовувати отриманні теоретичні знання із різноманітних аспектів використання інформаційних технологій у бізнесі.


Гості не можуть отримати доступ до цього курсу. Будь ласка, увійдіть.