Сучасний бізнес характеризується постійним і динамічним ростом можливостей для підприємств, що в свою чергу призводить до наростання глобальної конкуренції та покращення якості товарів і послуг. Зміни в способах організації та управління підприємством, а також активне впровадження автоматизованих систем у сферах постачання та збуту продукції, набувають значення і сприяють розвитку електронної комерції та Інтернет-торгівлі. Цифрові бізнес-структури стимулюють економічний розвиток у середовищі, що відзначається динамічною конкуренцією та високим рівнем споживчого попиту.
Мета навчальної дисципліни – формування системи теоретичних та практичних знань про основні напрями розвитку електронної торгівлі, способи її ведення, механізми підтримки та застосування підприємницької діяльності в Інтернет-середовищі.
Завданнями навчальної дисципліни є:
розуміння сутності електронного бізнесу та е-комерції; вивчення видів та моделей е-бізнесу;
усвідомлення сутності системи електронної торгівлі у корпоративному та у споживчому секторі;
розроблення навичок планування та управління електронними проектами;
формування навичок з організації надання послуг в електронній комерції, використання системи електронних платежів, реалізації маркетингу та реклами в мережі Internet;
Об’єктом вивчення дисципліни є процеси, явища, інструменти та технології, пов'язані з електронною торгівлею та електронним бізнесом в цілому.
Предметом навчальної дисципліни є вивчення теорії, методики та практики організації і здійснення торговельних операцій з використанням мережі Інтернет
Викладач: Карина ТИМОШЕНКО. Телеграм @Karyna_T

- Лектор: Карина Віталіївна Тимошенко