Налаштування нотифікації сайту в месенджері Telegram

Налаштування нотифікації сайту в месенджері TelegramНаташтування сповіщеньНалаштування повідомленьВидалення прив'язки облікового запису з Telegram

Для того, щоб зв'язати Ваш обліковий запис з ботом Telegram необхідно зайти до налаштувань власного облікового запису Налаштування

Screenshot_2

Наступним кроком є обрання пункту Налаштування сповіщень

Screenshot_3

Одним із стопців буде Telegram - натисніть на нього

Screenshot_4

Далі відкриється діалогове вікно налаштувань, де обирається пункт Зв'язати мій обліковий запис з Telegram

Screenshot_5

Вас буде направлено до Telegram, де відкриється після авторизації діалог з ботом Telegram для Сайту ПНС ХНЕУ ім. С. Кузнеця, активувати якого потрібно шляхом натиснення кнопки Start у нижній частині вікна.

Screenshot_7

Простим натисненням кнопки Start зв'язок з ботом Telegram розпочато

Screenshot_8

На цьому етапі поверніться до сайту ПНС ХНЕУ ім. С. Кузнеця та настиніть Зберегти зміни

Screenshot_9

Тепер Ваше з'єднання з Telegram має бути налаштовано. Якщо це не так (можлива деяка затримка), трохи почекайте і знову відкрийте діалогове вікно налаштування та натисніть Зберегти зміни.

Зауважте, що якщо Ви не натиснете збереження змін перед виходом із системи, Вам доведеться знову проходити процес підключення.

Наташтування сповіщень

Тепер Ви можете обирати, які сповіщення Ви хочете отримувати через Telegram стосовно діяльності на сайті ПНС ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Для цього потрібно, перейшовши на сторінку Налаштування сповіщень у налаштуванні власного облікового запису, просто встановлювати Так або Ні на пересіченні типів сповіщень/діяльностей на сайті (рядки) та інструменів для нотифікації (стовпці).

Screenshot_10

Зауважче, що можна налаштувати сповіщення ще і відносно того, чи є ви наразі онлайн на сайті ("в мережі") чи оффлайн ("Поза мережею").

Налаштування повідомлень

Після з'єднання з Telegram, ви маєте можливість отримувати сповіщення через бота Telegram, коли надійде особисте повідомлення на сайті ПНС ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Для цього потрібно зайти до налаштувань власного облікового запису та перейти до Налаштування повідомлень, де аналогічного до Наташтування сповіщень ви можете налаштувати систему сповіщень.

Screenshot_10

Видалення прив'язки облікового запису з Telegram

Якщо вам все-таки знадобилося це зробити, то ви можете зайти до налаштувань власного облікового запису, де потрібно перейти до Налаштування сповіщень і натиснути на Telegram. Після цього з'явиться вікно, у якому можна видалити з'єднання з Telegram, перейшовши за відповідним посиланням та зберігши зміни.

Screenshot_10